10 pielęgniarek do Niemiec – z językiem niemieckim i doświadczeniem w DE- 8000 PLN/mc netto

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Danie Jurkiewicz | Findworker.pl
Miejsce pracy: Monachium/Berlin/Dortmund/Frankfurt
Rodzaj pracy: Stała, Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Obowiązki:

Szukamy 10 pielęgniarek/pielęgniarzy do pracy w Niemczech – praca na długi okres czasu.

Obowiązki pracownika określone wg danego działu szpitalnego – pielęgniarstwo, robienie opatrunków, przygotowanie pacjentów do operacji, badania medyczne, opieka po zabiegach.

Wymagania:

Wymagane minimum 1 rok doświadczenia w pracy w Niemczech w niemieckiej służbie zdrowia oraz komunikatywny język niemiecki (rozmowa przez Skype w j. niemieckim).

Praca na długi okres czasu, prace w kilku szpitalach w Niemczech. Średnie wynagrodzenie netto 1920-2240 euro netto (8200 – 9600 zł/mc netto), odpłatne zakwaterowanie 300-500 EUR (1300 zł-2100 zł/mc). Średnio po odliczeniu kosztów zakwaterowania ok. 7000-8000 PLN netto, opłacone ubezpieczenie, przelot samolotem z Polski do Niemiec po stronie pracodawcy.

Okres próbny 6 miesięcy, następnie umowa na czas nieokreślony z wyższą stawką.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o podesłanie CV na adres email: danieljurkiewicz12@gmail.com z dopiskiem w temacie” „pielęgniarki do pracy w Niemczech”

Informacje dodatkowe:

Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczące pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodarstwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe bieżące oferty na swoim facebooku.