Asystent/ka w dziale HR

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: HRA/014/UJX
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

ObowiązkiZakres obowiązków:

  • praca w systemie SAP Ariba,
  • wsparcie bieżących prac administracyjnych HR,
  • organizowanie i koordynowanie wstępnych szkoleń dla nowozatrudnionych pracowników, szkolenia dla stałych pracowników,
  • wsparcie w tworzeniu opisów stanowisk pracy,
  • przygotowywanie danych do listy płac,
  • zarządzanie fakturami,
  • koordynowanie i wsparcie procesów rekrutacyjnych tworzenie ogłoszeń, zbieranie i analiza danych

WymaganiaOczekiwania:

  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • wyższe wykształcenie

OferujemyOferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • rynkowe wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR w jednej z wiodących firm farmaceutycznych/medycznych na rynku,
  • pakiet ManpowerPremium,
  • platforma szkoleń internetowych,