Audytor działu jakości

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Exact Systems
Miejsce pracy: Południe i zachód Niemiec m.in. Solingen
Numer referencyjny: AUD_Bochum
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 13 krajach: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

 AUDYTOR DZIAŁU JAKOŚCI

(numer referencyjny: AUD_ Bochum)

Miejsce pracy: Bochum, Dortmund, Stutgartt

Obowiązki:

  • Kontrola wewnętrzna oddziałów i monitoring poziomu jakości usług
  • Prowadzenie i nadzorowanie działań poreklamacyjnych zgodnie ze standardem automotive (8D, Ishikawa, 5Why).
  • Wsparcie dla wprowadzanych działań korygujących i zapobiegawczych, będących następstwem uwag / reklamacji zgłoszonych przez klienta, monitorowanie sprawności przebiegu tych procesów
  • Identyfikacja i ocena potencjalnych rodzajów ryzyka
  • Ocena prawidłowości ustanowionych mechanizmów kontrolnych w celu zapewnienia zgodności z zasadami, planami oraz procedurami.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego na minimum komunikatywnym poziomie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość normy ISO 9001
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 oraz znajomość specyfikacji technicznej IATF 16949 będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność prezentacji i przekazywania wiedzy
  • Umiejętność dostosowywania swojego zachowania do wymogów sytuacji
  • Własna inicjatywę, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • Praca w szybko rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby i spełniające wymagania prosimy o aplikowanie poprzez formę: „APLIKUJ”