Cieśla w betoniarni – 15.27 euro – praca w Belgii

Oferta pracy z dnia: 2018/10/22
Oferta ważna do dnia: 2018/11/22
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dilsen
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: CIEŚLI

Kwalifikacje

Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Niezbędna jest umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Mile widziane posiadanie własnego samochodu.

Oferta

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,27 EUR brutto/h (nadgodziny płatne 150%) ponadto zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz trzynastą pensję, a także zorganizowanie zakwaterowania, zwrot kosztów za przejazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, opiekę polskojęzycznego koordynatora, szkolenie wprowadzające

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej w betoniarni należy montaż drewnianych szalunków na podstawie rysunku technicznego.

Dodatkowe informacje

504 862 601
Email: a.zablocka@ksservice.pl