Cieśla w betoniarni – 15,27 EUR/h – praca w Belgii

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Belgia, Dilsen
Numer referencyjny: CS/BE/012018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej w betoniarni należy montaż drewnianych szalunków na podstawie rysunku technicznego.

WYMAGANIA

Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy. Niezbędna jest umiejętność odczytywania rysunku technicznego oraz posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Mile widziane posiadanie własnego samochodu.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,27 EUR brutto/h (nadgodziny płatne 150%) oraz zwrot kosztów za przejazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, opiekę polskojęzycznego koordynatora, szkolenie wprowadzające. Ponadto zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz trzynastą pensję.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

DOŁĄCZ DO NAS!