Elektromechanik – 15,00 euro/godz. – praca w Belgii

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/06/19
Oferta ważna do dnia: 2019/07/19
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Oudsbergen
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Elektromechanik

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Belgii samochodem
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 15,00 euro brutto na godzinę
  • nadgodziny płatane 150% oraz trzynastą pensję
  • prywatną opiekę medyczną, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • kartę paliwową, dodatek amortyzacyjny

Twoje obowiązki:

  • konserwacja mechaniczna maszyn produkcyjnych oraz pojazdów
  • utrzymanie dobrego staniu budynków
  • doradztwo w zakresie usprawnień
  • usuwanie usterek

914302722
Email: j.birylo@ksservice.pl