Elektryk / Elektromonter

Oferta pracy z dnia: 2019/01/14
Oferta ważna do dnia: 2019/02/14
Pracodawca: Smart Inside
Miejsce pracy: Frankfurt am Main
Oferowane wynagrodzenie brutto: 12000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Inna, Kontrakt

SMART INSIDE – Twój dostawca inteligentnych rozwiązań

Firma Smart Inside, poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk – Elektromonter

Prace wykonywane na terytorium Niemiec, Frankfurt am Main.

Obowiązki:

-prace elektryczne, -montaż szaf sterowniczych i rozdzielni, -montaż tras kablowych na obiekcie, -montaż instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych, -podłączanie sprzętu oświetleniowego.

Wymagania:

-doświadczenie w zawodzie, -umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych, -umiejętność pracy w zespole, -dyspozycyjność gotowość do podróży służbowych na terenie Europy.

Dodatkowe atuty:

-uprawnienia SEP 1kV lub wyższe, -uprawnienia pomiarowe, -j.niemiecki – komunikatywny -uprawnienia podesty ruchome.

Oferujemy:

Długotrwałą współpracę

-Odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań,

-Możliwość rozwoju

-Rodzaj pracy: Kontrakt, Podwykonawstwo

Kontakt:
Rycerza Blizbora 18/2
Gdańsk
730567583
Email: praca@smartinside.pl