Hydraulik – instalator 15 euro brutto/h – Belgia

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sint-Gillis-Waas
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  HYDRAULIKA-INSTALATORA.

Kwalifikacje

Oczekujemy doświadczenia na stanowisku hydraulika oraz znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziana możliwość wyjazdu własnym środkiem transportu.

Oferta

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie na poziomie 15 euro brutto za godzinę. Organizujemy zakwaterowanie oraz zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora. Ponadto oferujemy bogaty pakiet benefitów: trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny.
 

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie montaż instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych). Praca dotyczy budynków przemysłowych oraz mieszkalnych.
 

Dodatkowe informacje