Inżynier Jakości

Branża: Motoryzacja
Oferta pracy z dnia: 2019/01/10
Oferta ważna do dnia: 2019/02/10
Pracodawca: Exact Systems
Miejsce pracy: Görlitz
Numer referencyjny: IJ_Niemcy
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Exact Systems GmbH  jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego na terenie całej Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na naszą stronę internetową – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości (k / m)

(numer referencyjny: IJ_Niemcy)

Obowiązki:

  • Prowadzenie szkoleń dla kontrolerów jakości
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Sporządzanie specyfikacji kontroli na podstawie wytycznych klienta z zachowaniem norm i standardów Exact Systems
  • Wsparcie jakościowe dla Koordynatorów projektów
  • Opracowywanie i wdrażanie działań korygujących mających na celu poprawę jakości usług oferowanych przez firmę
  • Kontakt z klientem i analiza jego wymagań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego (umiejętność samodzielnego porozumiewania się)
  • Znajomość narzędzi jakościowych (8D, 5WHY, Ishikawa)
  • Znajomość normy DIN EN ISO 9001
  • Znajomość technik i narzędzi pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagradzania + system premiowy
  • Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole w branży automotive
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

Zainteresowane osoby prosimy o :

– aplikowanie na nasz adres mailowy  (w temacie wiadomości prosimy  o podanie numeru referencyjnego: KO_Niemcy)

– lub o skorzystanie z poniższego formularza zgłoszeniowego GRATKI

Kontakt:
Görlitz
725256386
Email: work@exactsystems.de