Kafelkarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Express
Miejsce pracy: Belgia, Waregemseweg
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Work Express sp. z o.o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Belgii na stanowisku kafelkarz.

Szukamy specjalistów jako kafelkarz z komunikatywnym językiem angielskim lub francuskim (poziom języka będzie weryfikowany poprzez rozmowę z klientem) oraz możliwością wyjazdu własnym samochodem.

Obowiązki:

– kafelkowanie podłóg i ścian na klej wewnątrz domów – norma do wykonania 11m2

– praca pod nadzorem belgijskim

– ważne tempo i jakość pracy

Wymagania:

– min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowsiku kafelkarza

– znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

– własne auto na wyjazd – dodatkowy atut

– dyspozycyjność

– doświadczenie za granicą (mile widziane we Francji lub Belgii)

– dyscyplina i umiejętność zachowania zasad współżycia z innymi pracownikami

– motywacja do prac

– polska umowa o pracę

– składki od średniej krajowej

– zapewnione zakwaterowanie

– opieka koordynatora na miejscu

– atrakcyjne wynagrodzenie 1700 euro netto na miesiąc

– pewne nadgodziny oraz praca w soboty

– dojazd i wyżywienie we własnym zakresie

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: KWIECIEŃ 2015