Kafelkarz

Pracodawca: Work Express
Miejsce pracy: Belgia, Waregemseweg
Oferta pracy z dnia: 2015/04/01
Oferta ważna do dnia: 2015/05/02
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Work Express sp. z o.o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Belgii na stanowisku kafelkarz.

Szukamy specjalistów jako kafelkarz z komunikatywnym językiem angielskim lub francuskim (poziom języka będzie weryfikowany poprzez rozmowę z klientem) oraz możliwością wyjazdu własnym samochodem.

Obowiązki:

- kafelkowanie podłóg i ścian na klej wewnątrz domów – norma do wykonania 11m2

- praca pod nadzorem belgijskim

- ważne tempo i jakość pracy

Wymagania:

- min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowsiku kafelkarza

- znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

- własne auto na wyjazd – dodatkowy atut

- dyspozycyjność

- doświadczenie za granicą (mile widziane we Francji lub Belgii)

- dyscyplina i umiejętność zachowania zasad współżycia z innymi pracownikami

- motywacja do prac

- polska umowa o pracę

- składki od średniej krajowej

- zapewnione zakwaterowanie

- opieka koordynatora na miejscu

- atrakcyjne wynagrodzenie 1700 euro netto na miesiąc

- pewne nadgodziny oraz praca w soboty

- dojazd i wyżywienie we własnym zakresie

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: KWIECIEŃ 2015