Kierownik budowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: HAVEL FENSTERBAU IHGmbH&Co.KG
Miejsce pracy: Berlin , Hamburg
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:Havel Fensterbau IH GmbH & Co. KG Jesteśmy niemiecką firmą budowlaną z siedzibą w Kloster Lehnin/Potsdam specjalizujacą się w montażu okien i drzwi PVC, drewnianych i aluminiowych jak i fasad aluminiowych.W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszkujemy kandydata na stanowisko KIEROWNIK BUDOWY z bardzo dobrą znajomoscią języka niemieckiego.
Obowiązki:Kierowanie grupą montażystów okien i fasad.Wymagania: Wykształcenie techniczne  Klikuletnie doswiadczenie w pracy na analogicznym stanowisku  Prawo jazdy  Dyspozycjność  Umiejętność zarządzania i koordynowania pracą zespołu  Znajomość pakietu MS Office  Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  Ciekawą pracę  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników  Mozliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doswiadczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na poday adres E-Mail: info@havel-fensterbau.de