Koordynator pracowników

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MGcentral
Miejsce pracy: Niemcy
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  – Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH (NIEMCY)
Nr. ref.: KOO/INW/N
Miejsce pracy: Kolonia; Brema (Niemcy)
Start: styczeń 2019

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  Koordynowanie grup pracowniczych na terenie sklepów wielkopowierzchniowych
  •  Rozwiązywanie bieżących problemów pracowniczych
  •  Rozwiązywanie problemów organizacyjnych związanych z transportem / zakwaterowaniem / grafikiem pracy pracowników
  •  Pomoc w tłumaczeniu poleceń z j. niem. na j. polski i na odwrót
  •  Prace inwentaryzacyjne – dodatkowa pomoc
  •  Stały kontakt telefoniczny oraz mailowy z centralą agencji MGsolutions

WYMAGANIA:

  • dobra/ b. dobra znajomość j. niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile wdziane doświadczenie w pracach na stanowisku Koordynator/ Pomocnik koordynator/ Brygadzista / Team Leader /Kierownik zmiany w zakładzie logistycznym lub produkcyjnym,
  • doświadczenie w pracy w magazynie logistycznym (np. jako komisjoner),
  • sumienność i gotowość do pracy w systemie zmianowym / elastyczny czas pracy.

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę na pełen etat na warunkach niemieckich lub polskich,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (ok . 3.000 EUR brutto),
  • darmowe 1-osobowe mieszkanie (koszt opłat za mieszkanie pokrywa Agencja),
  • zwrot kosztów paliwa,
  • możliwość rozwoju i doszkolenia zawodowego.