Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe) – od 2200,00 euro/mies. – praca w Belgii

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Overpelt, Belgia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Kientów, z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko: Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe)

Wymagamy:

Od kandydatów oczekujemy przynajmniej 2 letniego doświadczenia w laminowaniu natryskowym takich elementów, jak schody do basenów oraz płyty ochronne. Bardzo ważna jest dla nas umiejętność obsługi maszyny Venus, najlepiej w połączeniu z żelowymi powłokami. Równie cenna jest dla nas Twoja znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Możliwość wyjazdu do Belgii samochodem jest Twoim dodatkowym atutem

Oferta

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także wynagrodzenie od 14,00 euro brutto/h. Dodatkowo zapewniamy nadgodziny płatne 150%, trzynastą pensję oraz prywatną opiekę medyczną. Oferujemy również benefity w postaci karty paliwowej oraz dodatku amortyzacyjnego. Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania zapewni nasz polskojęzyczny koordynator przebywający na miejscu w Belgii.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku laminiarza elementów basenu będzie zajmować się przygotowywaniem mieszanki laminatu oraz wykonywaniem z niego elementów. Głównym obowiązkiem będzie także pokrywanie gotowych części żywicą, jak i woskowanie oraz zalewanie żywicą form do włókna szklanego. Dodatkowo osoba ta będzie odpowiedzialna za cięcie oraz kładzenie włókna szklanego.