Laminiarz (laminowanie natryskowe) – od 2200,00 euro/mies. – praca w Belgii

Branża: Prawo
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Overpelt, Belgia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko: Laminiarz (laminowanie natryskowe)

Nasze wymagania:

Najważniejsze jest dla nas minimum 2 letnie doświadczenie w laminowaniu natryskowym oraz umiejętność obsługi maszyny Venus, jeśli to możliwe w połączeniu z powłokami żelowymi. Oczekujemy również znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Twoim dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu do Belgii samochodem.

Oferta

Gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy również wynagrodzenie w wysokości od 14,00 euro brutto/h, nadgodziny płatne 150%, trzynastą pensję, a także prywatną opiekę medyczną. Zapewniamy pomoc przy zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu w Belgii. W przypadku wyjazdu samochodem możesz liczyć na otrzymanie karty paliwowej oraz dodatku amortyzacyjnego.

Twoje obowiązki:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku laminairza należeć będzie przygotowywanie mieszanki laminatu, wykonywanie elementów basenów oraz pokrywanie żywicą gotowych części. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za woskowanie form do włókna szklanego oraz zalewanie ich powierzchni żywicą. Zadania na tym stanowisku obejmują również czynności związane z cięciem i kładzeniem włókna szklanego