Laminowanie natryskowe – obsługa maszyny Venus – od 2200,00 euro/mies. – praca w Belgii

Oferta pracy z dnia: 2019/07/11
Oferta ważna do dnia: 2019/08/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Overpelt, Belgia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy pracownika dla belgijskiej firmy zajmującej się laminowaniem natryskowym schodów do basenów oraz płyt ochronnych

Oczekujemy:

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności obsługi maszyny natryskującej Venus
  • znajomości j. angielskiego
  • możliwości wyjazdu do Belgii samochodem

Za Twoje umiejętności i doświadczenie oferujemy:

  • umowę o pracę
  • od 14,00 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatane 21 euro brutto/godz.
  • trzynastą pensję, prywatną opiekę medyczną
  • pomoc w zorganizowaniu mieszkania  oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

Opis stanowiska

  • obsługa maszyny Venus
  • przygotowywanie mieszanki laminatu
  • wykonywanie z laminatu części basenu
  • woskowanie i zalewanie żywicą form do włókna szklanego
  • czynności związane z cięciem i kładzeniem włókna szklanego

571243504
Email: j.birylo@ksservice.pl