Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe – wynagrodzenie od 2000,00 euro brutto – Praca w Belgii

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zele, Belgia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: MAGAZYNIERA Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • umiejętność obsługi wózka widłowego (poparte uprawnieniami)
  • wykształcenie średnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego min. A2
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,00 euro brutto za godzinę
  • nadgodziny płatne 150 % stawki podstawowej
  • trzynastą pensję, prywatną opiekę medyczną, wparcie polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie wszelkich prac magazynowych
  • praca przy obsłudze wózka widłowego
  • współpraca z innymi działami (początkowy etap produkcji)
  • czynny udział w cyklicznych inwentaryzacjach
  • dbanie o czystość w miejscu pracy