Magister farmacji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dublin
Numer referencyjny: MF/0118/IR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta w Irlandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe (magister farmacji)
  • rok doświadczenia zawodowego
  • gotowość do zdania egzaminu z języka angielskiego – International English Language Testing System (IELTS)
  • gotowość do pracy jako Relief pharmacist – poszukujemy osób elastycznych, dobrze zorganizowanych , szybko adoptujących się do różnych środowisk pracy
  • stałą pracę na pełen etat
  • zwrot kosztów egzaminu IELTS
  • zwrot kosztów rejestracji w PSI (Pharmaceutical Society of Ireland)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie
  • możliwość pracy jako technik farmacji do czasu uzyskania rejestracji w PSI