Magister farmacji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Cała Irlandia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla Naszego klienta w Irlandii poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:

  • sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe (magister farmacji)
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku magistra farmacji
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • gotowość do pracy na terenie Irlandii na okres min. roku
  • ofertę pracy dopasowaną do doświadczenia i umiejętności kandydata
  • możliwość pracy w wybranej przez siebie lokalizacji na terenie Irlandii
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie