Mechanik do utrzymania ruchu – 15,00 euro/h – Praca w Belgii

Oferta pracy z dnia: 2019/07/11
Oferta ważna do dnia: 2019/08/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Diest
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik do utrzymania ruchu

Kwalifikacje

Oczekujemy wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku mechanika lub elektromechanika. Mile widziana będzie znajomość naprawy maszyn takich jak wózki widłowe, platformy robocze czy podnośniki jak i sama wiedza na ich temat. Niezbędnym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem.

Oferta

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy umowy o pracę, wynagrodzenie od 15,00 euro brutto za godzinę, jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie jest organizowane poprzez Naszego polskojęzycznego Koordynatora, który znajduje się w Belgii. Dodatkowo za polecenie Nam drugiej osoby możliwy bonus pieniężny!

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało wykonywanie przeglądów technicznych maszyn tj. wózki widłowe, ładowarki teleskopowe czy podnośniki nożycowe. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za prace konserwatorskie i naprawę silników Diesla, instalacji LPG czy układów hydraulicznych. Bardzo ważne będzie przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

504862601
Email: a.przybyl@ksservice.pl