Mechanik utrzymania ruchu – 2400,00 euro/mies. – praca w Belgii

Oferta pracy z dnia: 2019/06/19
Oferta ważna do dnia: 2019/07/19
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Oudsbergen
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik utrzymania ruchu

Wymagamy:

Aktualnie poszukujemy kandydata, który posługuje się j. angielskim na poziomie komunikatywnym. Ważna jest dla nas Twoja zdolność do rozwiązywania problemów, dbałość o bezpieczeństwo, a także gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Twoje wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku oraz możliwość wyjazdu do Belgii samochodem będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Z naszej strony zapewniamy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto/godz.. Dodatkowo oferujemy nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję. Gwarantujemy Ci również pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę naszego polskojęzycznego koordynatora w Belgii. Nasze benefity obejmują również prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny.

Opis stanowiska:

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na stanowisku mechanika utrzymania ruchu będzie wykonywanie zadań związanych z konserwacją mechaniczną pojazdów oraz maszyn produkcyjnych. Ważnym elementem pracy jest również dbanie o utrzymanie dobrego stanu technicznego budynków. Dodatkowo osoba ta będzie brała udział w projektach związanych z wprowadzaniem usprawnień.  

914302722
Email: j.birylo@ksservice.pl