Monter instalacji centralnego ogrzewania/hydraulik – 2200 eur netto – Belgia

Oferta pracy z dnia: 2018/11/09
Oferta ważna do dnia: 2018/12/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lochristi
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MONTERA INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA- HYDRAULIKA

Kwalifikacje

  • doświadczenie w zawodzie montera instalacji sanitarnych i grzewczych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty

Oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

Opis stanowiska

  • montaż instalacji centralnego ogrzewania i urządzeń grzewczych (kotły, pompy cyrkulacyjne, podgrzewacze wody)
  • montaż instalacji wodnych
  • spawanie tworzyw sztucznych

Dodatkowe informacje

+48 506 561 723