Monter mebli – 14,50 euro/h – praca w Belgii

Oferta pracy z dnia: 2018/11/09
Oferta ważna do dnia: 2018/12/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Staden
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów działającego w branży meblarskiej, poszukujemy osób na stanowisko: MONTERA MEBLI.

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • rozwiniętych umiejętności technicznych
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferta

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 14,50 euro brutto za godzinę
  • benefity: pakiet szkoleń, trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Opis stanowiska

  • załadunek i transport mebli
  • montaż i instalacja wyposażenia bezpośrednio w siedzibie klienta
  • praca na podstawie określonego projektu
  • umiejętna obsługa elektronarzędzi

Dodatkowe informacje

+48 506 561 723
Email: a.selwuch@ksservice.pl