Monter rur / Ślusarz / Spawacz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: CES
Miejsce pracy: Basel
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Szwajcarska Agencja poszukuje osób na stanowisko Monter rur / Ślusarz, z doświadczeniem w pracy z w przemyśle farmaceutycznym.

Obowiązki:

– Przygotowywanie materiałów do spawania,

– Montowanie rur elektro polerowanych na podstawie rysunku izometrycznego i technicznego,

– Praca zgodna z przepisami BHP oraz standardami firmy,

Wymagania:

– Kilkuletnie doświadczenie w zakresie biofarmaceutycznych procesów produkcji,

– Umiejętność pracy z rysunkiem izometrycznym,

– Prace ślusarskie i montwanie rur za pomocą rysunku technicznego i rysunków izometrycznych,

– Spawanie TiG,

– Znajomość obsługi i montarzu elektro polerowanych rur,

– Znajomość języka niemieckiego DE (Hoch Deutsch), Francuskiego lub Angielskiego w mowie i  piśmie na poziomie umożliwiającym sprawne wykonywanie wyżej wymienionych obowiazków,

– Stała praca w oparciu o umowę o pracę,

– Dobrą atmosferę pracy,- Konkurencyjne uposażenie,

– Stawkę za godzinę 32 CHF brutto,- Dodatek do wyżywienia 70 CHF dziennie,

– Urlop zgodnie z prawe Szwajcarskim,

CV w Języku niemieckim lub angielskim prosimy przesyłać na adres:  l.fabian@awilli-ag.ch

W razie pytań kontakt pod numerem telefonicznym wyłącznie w Języku niemieckim lub angielskim :

t +41 (0)76 3251421