Murarz z możliwością przyuczenia (2000 eur netto) – Belgia

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Belgia, Torhout
Numer referencyjny: MF/BE/06/2018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług. Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Zadania:

Układanie i łączenie cegieł, pustaków, kamieni i innych materiałów budowlanych. Przygotowywanie zaprawy, kształtowanie i przycinanie cegieł.


Wymagania:

Oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na stanowisku murarza. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację oraz posiadanie własnego środka transportu.


Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 13,99 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne 150% oraz zorganizowanie zakwaterowania. Oferujemy także benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej. Pracownicy na terenie Belgii są objęci opieką polskojęzycznego koordynatora.Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Angelika Selwuch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601
a.selwuch@ksservice.pl