Obsługa maszyn CNC – 2700 euro brutto – PRACA W BELGII!

Oferta pracy z dnia: 2019/04/13
Oferta ważna do dnia: 2019/05/13
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sint Truiden
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży produkcyjno-usługowej, specjalizującego się w obróbce skrawaniem, poszukujemy osób na stanowisko: FREZER

NASZE OCZEKIWANIA;

Aktualnie poszukujemy kandydata który posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku, w stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim oraz ma możliwość wyjazdu swoim własnym autem.

OFERUJEMY:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wysokości 17 euro brutto/h, benefity w postaci karty paliwowej, trzynastej pensji, oraz pakietu medycznego. Gwarantujemy również pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz opiekę Polskojęzycznego Kordynatora na terenie Belgii.

TWOJE ZADANIA:

Do Twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem MAZAK, obróbka metalowych elementow za pomocą frezarki, wykonywanie pomiarów kontrolnych (suwmiarka,mikrometr) oraz przeprowadzanie kontroli jakości wykonywanych elementów.

506561723
Email: e.redzikowska@ksservice.pl