Operator CNC (Frezer/Tokarz) – praca w Belgii – 17 EUR/h

Oferta pracy z dnia: 2018/07/18
Oferta ważna do dnia: 2018/08/17
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Belgia, Opglabbeek
Numer referencyjny: TF/BE/052018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży produkcyjno-usługowej, specjalizującego się w obróbce skrawaniem, poszukujemy osób na stanowisko:

GWARANTUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 17 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%
  • trzynastą pensję
  • zorganizowanie zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora, kartę paliwową oraz pakiet prywatnej opieki medycznej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie
  • ustawianie maszyn konwencjonalnych (tokarek, frezarek)
  • mile widziana znajomość sterowania Heidenhain/Fanuc/DMG

WYMAGAMY:

  • doświadczenia przy obsłudze tokarki i/lub frezarki
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:Angelika Selwuch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601
a.selwuch@ksservice.pl