Operator drukarki – bez doświadczenia – wynagrodzenie od 12,00 euro brutto- praca od zaraz w Belgii

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zele, Belgia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: OPERATORA DRUKARKI

Nasze wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczysz się z nami!  jedynie czego oczekujemy to znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, chęć do pracy i nauki nowego zawodu, zaangażowania​ oraz gotowości do podjęcia pracy od zaraz. Jeśli wyjedziesz swoim samochodem do Belgii będzie to dodatkowy atut!

W zamian oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości od 12,00 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki podstawowej, dodatkowo trzynastą pensjępakiet prywatnej opieki medycznej, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

Główne zadania należące do osoby zatrudnionej na stanowisku operatora drukarki to przyjmowanie zleceń na wydruki wielkoformatowe i małoformatowe na różnego rodzaju materiałach do druku, ustawianie parametrów wydruku, weryfikacja poprawności i jakości wydruku, współpraca z grafikiem komputerowym.