Operator lasera CNC – 2400 euro netto – praca w Belgii

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/12/06
Oferta ważna do dnia: 2019/01/05
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Weelde
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w dystrybucji elektronarzędzi, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OPERATORA LASERA CNC

Wymagamy

  • doświadczenia na stanowisku frezera lub operatora lasera CNC
  • umiejętności odczytywania rysunku technicznego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwości wyjazdu własnym samochodem

Oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 17,00 euro brutto za godzinę
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania

Twoje obowiązki

  • obsługa lasera światłowodowego Ermaksan
  • dobór odpowiedniego programu oraz narzędzi
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • dbałość o jakość wyprodukowanych elementów

Dodatkowe informacje

506 561 723
Email: a.selwuch@ksservice.pl