Operator maszyn CNC (2200 – 2400 euro netto)

Oferta pracy z dnia: 2019/04/17
Oferta ważna do dnia: 2019/05/18
Pracodawca: Euro Labora Sp.J.
Miejsce pracy: Niedernhall
Numer referencyjny: NNH/DE/2019
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki:- samodzielne programowanie i obsługa tokarek Citizen (1-38mm), Index oraz DMG Mori (do 390mm)Wymagania:- znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
– dostępność do pracy w systemie dwuzmianowym
– doświadczenie na w/w stanowisku
– wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
– własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
– umiejętność pracy w zespole- umowę o pracę na warunkach niemieckich podpisywaną przed wyjazdem
– opiekę polskojęzycznych dysponentów 24h/7
– stawkę godzinową 14,00 euro brutto z dodatkową dietą dzienną netto
– możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu
– możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
– płatny urlop (od 24 dni w pierwszym roku zatrudnienia)
– dodatek urlopowy i świąteczny
– odzież roboczą

Kontakt:
Plac Wolności 1
Racibórz
324172056
Email: niemcy@euro-labora.com