Operator wózka widłowego

Pracodawca: Zeitmann
Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria, Dingolfing
Ogłoszenie nieaktualne!
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Obecnie dla naszego  klienta niemieckiego koncernu produkującego samochody poszukujemy kolejnych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

- Rozładunek i załadunek towarów,

- Udział w sprawnym funkcjonowanie magazynu,

- Optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Wymagania:

- Uprawnienia do pracy na danym stanowisku,

- Doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,

- Doświadczenie w pracy w magazynie,

- Znajomość komunikatywna języka niemieckiego.

- Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie,

- Niemiecka umowę o pracę (pierwsza na 6 miesięcy),

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,

- Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia).

Informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

 - CV (mile widziane CV w języku niemieckim),

 drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem OWW/BMW.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.