Operator wózka widłowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Centre Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Emmeloord, Dronten
Oferowane wynagrodzenie brutto: 8000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy tymczasowej na terenie Holandii. Oferty udostępniane za naszym pośrednictwem w Holandii dotyczą przede wszystkim sektora agrarnego. Oferujemy pracę głównie w branży ogrodniczej (szklarnie, hale, przetwórnie), ale pojawiają się również inne branże.

Obowiązki:

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy w szklarni na wózku widłowym.
Obowiązki to:

– załadunek oraz przewóz kwiatów doniczkowych po szklarni;

– załadunek wózków z kwiatami do samochodów ciężarowych;
załadunek warzyw i owoców.

Wymagania:

komunikatywnej znajomość języka angielskiego,
posiadania ważnego certyfikatu uprawniającego do obsługi wózka widłowego,
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
– silnej motywacja do wykonywania pracy,
– dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu.

Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

– stałe zatrudnienie za granicą,
– atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
– dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
– bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
– dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10.43% dochodów brutto,
– przejrzyste cotygodniowe zestaienie przepracowanych godzin i kosztów,
– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
– rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Stawka godzinowa brutto wynosi 9,59 euro.

Rekrutacja:Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV w języku angielskim na adres kwitkowskaworkcentre.com.pl w tytule wpisując: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.