Operator wózka widłowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: WSM Personal GmbH
Miejsce pracy: Ulm, Würzburg
Numer referencyjny: Stapler
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

WSM Personal GmbH to średniej wielkości, prężnie działająca firma, która zajmuje się pośrednictwem pracy na rynku niemieckim.
Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych.
Zatrudniamy pracowników z Polski i innych krajów Unii Europejskiej zapewniając im opiekę personalną, zakwaterowanie oraz transport.

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego niskiego składowania lub bocznego wózka wysokiego składu
  • Wyszukiwanie towarów zgodnie z zamówieniami
  • Dbanie i utrzymanie czystości w części magazynowej i socjalnej

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dokładność w działaniu
  • Zdyscyplinowanie , poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego min. A2
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze zbiorowym układem pracy (Tarifvertrag)
  • Dopłaty taryfowe za nadgodziny, nocną zmianę, niedziele i święta
  • Dobre świadczenia socjalne, w tym dodatek wakacyjny i bonus świąteczny
  • Kontynuację wypłaty pensji przez pracodawcę w przypadku choroby lub przestoju w firmie
  • Do 30 dni urlopu rocznie (w zależności od stażu pracy)
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
  • Opiekę polskojęzycznego opiekuna
  • Samochód służbowy i komfortowe zakwaterowanie za niewielką opłatą
  • Częściowy zwrot kosztów podróży
  • Bezpłatne pracownicze badania profilaktyczne
  • Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz awansu
  • Szkolenia i kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu poziomego, zakończone otrzymaniem niemieckich uprawnień
  • Odzież ochronną.