Operator wózka widłowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service S.A.
Miejsce pracy: Mlada Boleslav
Numer referencyjny: OWW/MB/10
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży automotive w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Mlada Boleslav, Czechy

Obowiązki:
– operownie wózkiem wodłowym
– obsługa skanera
– załadunek/ rozładunek foteli samochodowych

Wymagania:
– dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
– doświadczenie w operowaniem wózkiem widłowym
– uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
– wynagrodzenie około 3500 zł netto/ miesiąc
– całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
– czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia
pod firmę Klienta
– dofinansowanie do posiłków- bony żywnościowe
– możliwość pobierania zaliczek tygodniowych
– 20 +5 dni urlopu płatnego
– pomoc w załatwieniu formalności
( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
– opiekę polskojęzycznego koordynatora

Informacje dodatkowe:Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[a]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego