Operator wtryskarek

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Dendermonde
Numer referencyjny: OW/BE/032018
Oferowane wynagrodzenie brutto: 10700
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów- firmy zajmującej się produkcją elementów plastikowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

GWARANTUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w godzinach 17-2 (godziny nocne dodatkowo płatne)
  • wynagrodzenie 14,50 EUR brutto/h plus dodatkowo płatne nadgodziny
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • zwrot kosztów za paliwo (na terenie Belgii z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • trzynastą pensję

WYMAGANIA:

  • doświadczenie jako operator wtryskarek (mile widziane na wtryskarkach marki Engel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • obsługa wtryskarki marki Engel
  • wymiana form wtryskowych
  • dbałość o jakość produkcji oraz realizację planów produkcyjnych
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy