Opiekun osób starszych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Jobs.pl
Miejsce pracy: Fleet, Romsey, Truro, New Forest
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Kontrakt

Zadania:

– Zapewnienie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki seniorom w brytyjskich ośrodkach o najwyższym standardzie,

– Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach: higiena, toaleta, posiłki – przy jednoczesnym rozwijaniu samodzielności rezydentów,

– Zapewnienie komfortu psychicznego i fizycznego, organizowanie i spędzanie czasu wolnego – spacery, rozwijanie pasji,

– Monitorowanie oraz sporządzanie raportów o stanie zdrowia i samopoczuciu podopiecznych,

– Dbanie o dobre kontakty między rezydentami.

Wymagania:

– Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

– Podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych,

– Chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość,

– Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi stałej opieki,

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub prywatnie,

– Dyspozycyjność: praca na minimum 12 miesięcy.

Oferujemy:

– Rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą w Warszawie lub przez Skype,

– Zatrudnienie zgodne z przepisami określającymi zasady zatrudnienia obcokrajowców na terenie Wielkiej Brytanii,

– Stawka od 7,80 GBP brutto/godz. – do negocjacji, ustalane podczas rozmowy,

– Opłacenie lotu oraz transportu z lotniska,

– Od 35 do 48 godzin pracy tygodniowo, dla osób chętnych możliwa duża liczba nadgodzin,

– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w okolicy miejsca pracy oraz w preferencyjnej cenie (ok. 40 GBP tygodniowo),

– Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem,

– Kontrakt z pracodawcą brytyjskim podpisywany w Polsce przed wyjazdem.