Opiekunka

Oferta pracy z dnia: 2019/07/11
Oferta ważna do dnia: 2019/08/11
Pracodawca: InterKadra
Miejsce pracy: Korsyka/Ajaccio
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opiekunka

Obowiązki:

– opieka nad 1 osobą: pani, lat 91, nie jest samodzielna ma problemy z poruszaniem się więc trzeba jej asystować jak chodzi, przy wstawaniu i siadaniu, przy kładzeniu się itd.

– praca w dzień; w nocy tylko jeśli pani będzie wstawać do toalety
– utrzymywanie domu: pranie, prasowanie
– przygotowywanie posiłków i pomoc w podawaniu jedzenia – wspólne spożywanie posiłków

Wymagania:

– znjomość języka francuskiego

– doświadczenie w pracy jako Opiekunka

– indywidualny pokój w mieszkaniu

– 1400 EUR netto / mc
– dodatkowo +100 EUR/ miesiąc jako zwrot kosztów transportu
– wyżywienie na koszt rodziny
– fizjoterapeuta przychodzi codziennie po południu
– pielęgniarka przychodzi codziennie rano i wieczorem umyć i podać lekarstwa
– praca w systemie zmianowym co 3-4 miesiące ( do dogadania między paniami)

Email: rekrutacja@interkadra.pl