Pakowacz/ Pakowaczka (mięso) praca dla par- 12,41 euro brutto- praca w Belgii

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Merchtem
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w produkcji wędlin, poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacza oraz Pakowaczki

Kwalifikacje

Doświadczenia w pracach produkcyjnych zwłaszcza w branży spożywczej, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, gotowości do pracy w niskiej temperaturze, możliwości wyjazdu do Belgii samochodem oraz ubezpieczenia ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem.

Oferta

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 12,41 euro brutto/h oraz dodatkowo nadgodziny płatne 150%. Zapewniamy również trzynastą pensję opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii, organizację zakwaterowania oraz prywatną opiekę medyczną. Jeśli wyjedziesz do Belgii samochodem zapewnimy Ci kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny. 

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy pakowanie wyrobów mięsnych, a także kontrola szczelności opakowań i oznakowywanie towaru oraz weryfikacja znajdujących się na nich oznaczeń jak i przenoszenie towaru w wyznaczone miejsca.