Pielęgniarka / Pielęgniarz / Praca w Norwegii / Wysokie zarobki

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Open Europe sp. z o.o.
Miejsce pracy: Norwegia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Opis firmy:

Nr Licencji: 13917

Najbliższe rozpoczęcie nauki  31 maj 2017.

Oferujemy:

Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN) zawsze gwarantowane 19500 NOK brutto (9200 PLN),
Kontakt przez 7 dni w tygodniu,
Kurs językowy przed wyjazdem (300+ godzin),
50h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii,
Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu,
Newsletter przygotowujący do wyjazdu,
Firma pokrywa koszty związane z wyjazdem,
W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni,
Kontrakt 27 miesięcy,
Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca raz na 6 tygodni,
Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu jako jedyna firma  (OPEN EUROPE) w Polsce wynajęta do pomocy Wam także po wyjeździe,
Jako jedyni GWARANTUJEMY pracę przez cały kontrakt.

Wymagania:

Obowiązkowe:
Wykształcenie kierunkowe – liceum medyczne, studium, licencjat, magister,
Chęć wyjazdu do Norwegii,
Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,
Niekaralność.
Mile widziane:
Prawo jazdy kategorii B,
Życzliwość w stosunku do innych ludzi.
Pomoc medyczna, Opieka,
Przestrzeganie grafiku pracy,
Standardowe obowiązki pielęgniarskie.

Informacje dodatkowe:

Oferta w Liczbach:
10% zarobków co roku dostajesz do wykorzystania na wakacje ~20000PLN,
10% zniżki podatkowej przez cały kontrakt,
153 h – średni czas pracy,
27 miesięcy kontraktu,
6 tygodni pracujących, 1 tydzień urlopu,
Ponad 300 h nauki języka norweskiego,
50 h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii.
Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich bądź położniczych, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.
Żeby dowiedzieć się więcej i nawiązać kontakt z opiekunem:
1.Kliknij w przycisk APLIKUJ TERAZ,
2.Zostaw dane kontaktowe,
3.Obejrzyj firm informacyjny,
4.Wygeneruj dokumenty informacyjne ze zdjęciami i odpowiedziami na pytania,