Pomocnik produkcji/ Produkcja wkładów cynkowych (bez doświadczenia) – wynagrodzenie 11,94 euro brutto – praca w Belgii

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Alken
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pomocnik produkcji/ Produkcja wkładów cynkowych

Kwalifikacje

Oczekujemy wcześniejszego doświadczenia w pracach fizycznych. Umiejętność lutowania będzie mile widziana. Szukamy kogoś z podstawowym językiem angielskim. Możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem będzie dodatkowym atutem. Powinieneś również posiadać ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

Oferta

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 11,94 euro brutto, płatne nadgodziny 150% oraz dodatki w postaci trzynastej pensji, opieki polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii, opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd za granicę swoim samochodem otrzymasz również kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika produkcji będzie należeć cięcie oraz gięcie płyt metalowych oraz obsługa maszyn produkcyjnych. Będziesz także odpowiadał za lutowanie gotowych profili oraz bezpieczeństwo i porządek na miejscu pracy.