Praca na magazynie w firmie kurierskiej- umowa o pracę – Sady, pow. poznański

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/12/07
Oferta ważna do dnia: 2019/01/06
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sady, pow. poznański
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Agent. ds. Operacyjnych

Opis stanowiska:

  • Do Twoich zadań należeć będzie głównie praca ze skanerem, który pozwoli Ci odpowiednio monitorować i zarządzać przesyłkami kurierskimi. Będziesz pracować przy załadunku i rozładunku transportów liniowych.

Oczekujemy jedynie:

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 7-15 i 12-20
  • dobrej obsługi komputera

Pracując z nami zyskujesz:

  • wynagrodzenie sięgające 2 715 zł brutto oraz bogaty system premiowy – nawet 20% wynagrodzenia
  • bezpłatny transport z pętli tramwajowej Ogrody
  • umowę o pracę
  • wolne weekendy
  • profesjonalne szkolenia wdrażające do podejmowanego stanowiska
  • pakiet świadczeń pozapłacowych – m.in. bezpłatne posiłki pracownicze
  • pracę w przyjemnej atmosferze i zgranym zespole

Dodatkowe informacje

Już teraz wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie!

Pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

503075956
Email: r.hajahmadov@ksservice.pl