Pracownik budowlany – praca we Francji

Oferta pracy z dnia: 2019/02/13
Oferta ważna do dnia: 2019/03/16
Pracodawca: INTERIMPOL I SP. Z O.O.
Miejsce pracy: Lyon, Strasbourg, Marsylia ...
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

INTERIMPOL I SP. Z O.O. – Jesteśmy polską agencją pracy tymczasowej z siedzibą w Warszawie. Od lat współpracujemy z kontrahentami z terenu Francji, oddelegowując pracowników tymczasowych.

Aktualnie poszukujemy do pracy u naszych kontrahentów we Francji:

– MURARZY

– CIEŚLI-ZBROJARZY

– TYNKARZY

– MONTAŻYSTÓW KARTON-GIPS

– GLAZURNIKÓW

– STOLARZY

Obowiązki:Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.Wymagania:

kwalifikacje potwierdzone św. pracy, referencjami, wykształceniem kierunkowym, odbytymi kursami

Mile widziane:

prawo jazdy kat. B

znajomość języka francuskiego/angielskiego

umiejętność pracy w grupie

atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

dodatki żywieniowe

umowę o pracę

bezpłatny przejazd do Francji i z powrotem do Polski po zakończeniu kontraktu

bezpłatne zakwaterowanie (pracownik nie ponosi żadnych kosztów)

możliwość stałej współpracy

Kontakt:
FRANCUSKA 49 LOK.4
Warszawa
224058882
Email: praca@interimpol.pl