Pracownik magazynowy z uprawnieniami na wózki widłowe – 12 euro brutto/h – Praca w Belgii

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zele, Belgia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZEK WIDŁOWY

Oczekujemy:

Doświadczenia na analogicznym stanowisku, wykształcenia średniego, uprawnień do obsługi wózków widłowych oraz znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację jak i chęci do pracy, zaangażowania​ i gotowości podjęcia pracy od zaraz. Jeśli wyjedziesz swoim samochodem do Belgii będzie to dodatkowy atut!

Zapewniamy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 12,00 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki podstawowej, dodatkowo trzynastą pensjępakiet prywatnej opieki medycznej, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Twoje obowiązki:

Główne zadania należące do osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika magazynowego to przyjmowanie, rejestracja oraz przekazywanie dostarczonych towarów do innych działów, sortowanie produktów  według odpowiadającej im klasyfikacji przy użyciu wózka widłowego, przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji, dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy.