pracownik produkcji (branża farmaceutyczna)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Randstad Polska sp. z o. o.
Miejsce pracy: Kundl
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne
Dla naszych austriackich klientów, głównie do pracy w obszarze produkcji, poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:
– uczestniczenie w pracach nad produkcją biofarmaceutycznych substancji czynnych
– napełnianie / uzupełnianie materiałów, zmiana i przegląd filtrów i przyrządów, pobieranie próbek produktów i składników, praca w czystych pomieszczeniach itp.
– monitorowanie linii produkcyjnej (z użyciem komputera)
– dokumentacja pracy
– aktywne uczestnictwo w znalezieniu rozwiązań dla wyzwań produkcyjnych

Oczekiwania:
– dyplom ukończenia szkoły technicznej bądź zawodowej – warunek konieczny
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
– umiejętność posługiwania się komputerem – warunek konieczny
– prawo jazdy
– umiejętności techniczne
– gotowość do pracy na 2 i 3 zmiany
– rzetelność, punktualność, zdolność do pracy w zespole
– gotowość do dalszego rozwoju i pracy w Austrii

Oferta:
– pracuj z nami za pośrednictwem największych agencji pracy
– długoterminowe zatrudnienie z możliwością stałego kontraktu
szkolenia
– zniżki na stołówkę firmową
– atrakcyjne wynagrodzenie, które z miesiąca na miesiąc wzrasta
– dodatki: zmianowe, za pracę nocną, pracę w weekend i święta
– dofinansowanie do mieszkania przez pierwsze 3 miesiące
– zdobywaj cenne doświadczenie w najbardziej renomowanych firmach i ucz się języków obcych

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)