Pracownik produkcji (desery mleczne i sery) – 12,50 euro/godz. – praca w Belgii

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/06/26
Oferta ważna do dnia: 2019/07/26
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Veurne
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Czego wymagamy?:

Od naszego kandydata oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Ważna jest dla nas również dbałość o czystość w miejscu pracy, stanowiąca podstawę w branży spożywczej. Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz możliwość wyjazdu do Belgii samochodem będą Twoim dodatkowym atutem.

Co oferujemy?:

Gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o prace oraz wynagrodzenie w wysokości 12,50 euro brutto/godz.. Dodatkowo oferujemy nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję. Nie musisz martwić się o zakwaterowanie, ponieważ zostanie ono zorganizowane przez naszego polskojęzycznego koordynatora przebywającego w Belgii. Jeśli wyjedziesz do Belgii samochodem otrzymasz od Nas kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny.

Opis stanowiska

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika produkcji będzie przygotowywanie pojemników do maszynowego napełnienia ich deserem oraz zamykanie gotowych produktów. Ważnym elementem pracy jest również pomoc przy produkcji serów. Obejmuje ona mieszanie masy serowej, czyszczenie i mycie form, a także obracanie serów dojrzewających.

517 612 024
Email: k.lewicka@ksservice.pl