Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego – nawet 2400 euro brutto – Praca w Belgii

Oferta pracy z dnia: 2019/06/12
Oferta ważna do dnia: 2019/07/12
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Temse , Belgia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Rzeźnik

Kwalifikacje

Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie na stanowisku rzeźnika oraz potrafią obsługiwać maszyny przeznaczone do dalszego procesu obróbki mięsa. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i gotowość do wyjazdu własnym autem będzie stanowić Twój dodatkowy atut.

Oferta

W zamian za Twoją wiedzę i doświadczenie oferujemy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę, pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinykarty paliwowej oraz trzynastej pensji jak i opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Twoje obowiązki:

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało cięcie/ wykrawanie mięsa wieprzowego, przygotowanie mięsa do dalszej obróbki (sortowanie, przyprawianie, gotowanie części wieprzowych) oraz obsługa maszyn znajdujących się na terenie zakładu.

510195044
Email: e.redzikowska@ksservice.pl