Pracownik w zakładzie kamieniarskim – bez doświadczenia – od 13,18 euro/h – praca w Belgii

Oferta pracy z dnia: 2019/07/11
Oferta ważna do dnia: 2019/08/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ath
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko kamieniarza dla belgijskiej firmy będącej ekspertem w zakresie obróbki surowca naturalnego.

Kwalifikacje

Najważniejsza jest dla nas znajomość j. angielskiego oraz umiejętność pracy w zespole. Doświadczenie w obsłudze suwnicy lub piły jest mile widziane.

Nasz kandydat powinien być punktualny, zmotywowany do pracy oraz posiadać dobrą kondycję fizyczną.

Oferta

Gwarantujemy umowę o pracę, stawkę 13,18 euro brutto/godz. oraz dodatkowo ponad 7,00 euro dodatku zmianowego.

Możesz liczyć również na trzynastą pensję, nadgodziny płatne ponad 19,50 euro/h, kartę paliwową i dodatek amortyzacyjny

Zapewniamy także naszą pomoc w zorganizowaniu mieszkania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Opis stanowiska

Do zadań pracownika w zakładzie kamieniarskim należeć będzie obsługa piły mostowej lub trakowej oraz mechaniczne cięcie surowca przy użyciu maszyn produkcyjnych.

Ważnym elementem jest również maszynowe wykańczanie kamienia i dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy.

914302722
Email: j.birylo@ksservice.pl