Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) – wynagrodzenie 11,94 euro brutto – praca w Belgii

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Alken
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Produkcja wkładów cynkowych do trumien

Kwalifikacje

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy fizycznej(zwłaszcza w branży produkcyjnej). Posiadanie umiejętności lutowania będzie mile widziane. Twoja znajomość języka angielskiego powinna umożliwiać swobodną komunikację. Możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem będzie dodatkowym atutem. Powinieneś również posiadać ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

Oferta

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 11,94 euro brutto, płatne nadgodziny 150% oraz dodatki w postaci trzynastej pensji, opieki polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii, opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd za granicę swoim samochodem otrzymasz również kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny.

Opis stanowiska

Głównym zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie tworzenie wkładów cynkowych. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za cięcie płyt metalowych, gięcie ich do odpowiedniego kształtu oraz lutowanie gotowej formy. Będziesz także odpowiedzialny za przestrzeganie zasad BHP na miejscu pracy.