Przedstawiciel handlowy na terenie Niemiec

Pracodawca: 2_Work Service S.A. Oddział Wrocław
Miejsce pracy: Niemcy
Ogłoszenie nieaktualne!
Numer referencyjny: SM/DP-01/ DE/
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce.

Obecnie dla naszego Klienta – czołowej polskiej firmy z branży budowlanej, prężnie działającej na rynku międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Niemiec
  • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, wykształcenie wyższe- mile widziane
  • minimum 3 letnie doświadczenie handlowe, preferowane branże: budowlana, motoryzacyjna, finansowa
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego – wymóg konieczny
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami
  • odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do pracy na terenie Niemiec
  • doświadczenie w branży okiennej będzie dodatkowym atutem

  • stabilne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny)
  • samochód służbowy + niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • samodzielne stanowisko, mozliwość kształtowania polityki handlowej na powierzonym terenie