Rzeźnik – praca przy produkcji kiełbas 2000 euro netto – Belgia

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/11/08
Oferta ważna do dnia: 2018/12/09
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Beernem
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, specjalizującej się w produkcji wyrobów mięsnych z wieprzowiny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: WĘDLINIARZA

Kwalifikacje

W pracy wędliniarza niezbędna jest umiejętność obsługi maszyn mielących mięso oraz doświadczenie na stanowisku rzeźnika. Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem.

Oferta

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach belgijskich, wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto za godzinę, płatne nadgodziny w wysokości 150% oraz trzynastą pensję dodatkowo zapewniamy opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii, zorganizowanie zakwaterowania, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa maszyn mielących oraz przygotowywanie, sortowanie, gotowanie i przyprawianie części wieprzowych do produkcji kiełbas.

Dodatkowe informacje

+48 506 561 723