Spawacz MAG

Pracodawca: WORK EXPRESS
Miejsce pracy: PÓŁNOCNA BELGIA
Ogłoszenie nieaktualne!
Numer referencyjny: MAG/01/2014
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz  135

Miejsce Pracy: BELGIA

Rozpoczęcie pracy: 07.01.2014

Obowiązki:

- spawanie metodą MAG 135

- spawanie balustrad i furtek kabin, koszy żelbetonowych, metalowych obramowań do basenów

Wymagania:

- umiejętność spawania metodą MAG 135

- certyfikat 135

- doświadczenie pracy jako spawacz minimum 3miesiące

- mile widziany(nie obowiązkowy) własny samochód

- mile widziana(nie obowiązkowa) znajomość języka angielskiego

- pracę długoterminową

- stabilne zatrudnienie

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

- wynagrodzenie 1540-1560 euro netto/168 godzin pracy

- zakwaterowanie zapewnione i opłacone

- zagwarantowana odzież robocza i wszelkie niezbędne narzędzia pracy